JUKI HZL-G120

Pro kreativní profesionály a ty, kteří chtějí být u toho ...

Průmyslová technologie obohacuje šicí stroj JUKI HZL-G120 a pomáhá tak k perfektním šicím výsledkům! Už nebudete chtít jiný šicí stroj!
Šicí stroj JUKI HZL-G120 předčí Vaše očekávání. JUKI sjednocuje v tomto šicím stroji vysoké nároky na šití a prošívání v průmyslu a v domácnosti. Vzhledem k tomu, že tento stroj používá mnoho technických vylepšení, přidává mnoho užitečných a nových funkcí, díky kterým Vám učiní šití jednodušší a zábavnější.

Velmi pěkný, velký a snadno čitelný displej usnadňuje nastavení požadovaného stehu.
Šicí stroj HZL-G120 JUKI je navíc vybaven speciálním blokovým podavačem JUKI. Tato technologie podávání látky je převzata z průmyslových strojů JUKI. Pro dosažení pěkných švů a vynikajícího výkonu zavedla firma JUKI obdélníkový systém podávání. Tradiční podavač vykonává eliptický pohyb. Blokový podavač s jedinečným tvarováním podávacích ploch (zoubky) oproti tomu pohybuje zoubky po dráze obdélníku. Jelikož jsou zoubky podavače v kontaktu s látkou déle, stroj vede látku lépe a přesněji. Tím se eliminuje shrnování a klouzání látky a je dosaženo nejvyšší kvality stehu při šití na všech tkaninách.
Šicí stroj HZL-G120 díky blokovému 7 bodovému podavači, který je vyroben ze speciální oceli, jeho tvarováním a vylepšené šicí patce, nabízí velmi silný podávací systém. Již nebudete mít problém s těžkými látkami, jako jsou např. džíny, které můžete nyní tak snadno šít! Z toho dva samostatné podavače jsou umístěny před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.
Knoflíkové dírky v té nejlepší kvalitě? To může nabídnout šicí stroj HZL-G120. 8 různých typů knoflíkové je Vám k dispozici.
Šicí stroj JUKI HZL-G120 je vybaven prostorem s velmi velkým volným ramenem a nabízí velmi dobré osvětlení jehly a šicí plochy pomocí LED světla.

Šicí stroj JUKI HZL-G120 můžete ovládat nejen nožním ovladačem, ale také pomocí tlačítka Start/ Stop umístěného přímo na stroji. Toto tlačítko je navíc podsvícené a signalizuje Vám připravenost stroje:
- zelené tlačítko ukazuje, že stroj je připraven pro šití
- červené tlačítko varuje, že jste nespustili přítlačnou patku do šicí polohy a stroj nezačne šít
- oranžové tlačítku svítí, pokud navíjíte spodní niť.

Polohování jehly: šicí stroj se Vám zastaví automaticky v poloze, kterou máte předvolenou. Pokud chcete otáčet s látkou kolem jehly, zvolte polohu jehly dole, pokud chcete ukončit šití, nastavte polohu jehly nahoře. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Přesvědčte se sami o kvalitách šicího stroje JUKI HZL-G120.

LCD displej

Jasný, velký a snadno čitelný displej zdobí tento stroj. Můžete vidět na první pohled, který steh jste si vybrali, nastavení délky a šířky stehu, doporučení, která patka je vhodná pro požadovaný steh nebo vzor a zda jehla po ukončení šití zastaví v látce nebo v pozici nahoře.

Důležitá funkční tlačítka vždy při ruce.

Velmi přehledné najdete hlavní funkční tlačítka na šicím stroj JUKI HZL-G120 a budete je mít vždy při ruce. Rychlost šití nastavíte posuvníkem, pro polohování jehly použijte tlačítko jehly nahoře/dole, pro šití zpět a zapošití tlačítko zpětného šití a pro šití bez nožního spouštěče tlačítko Start/Stop.

Elektronická regulace otáček

Plynulá elektronická regulace rychlosti šití umožňuje při šití obtížných látek, bezpečně a přesně pokračovat v šití. Pokud si zvolíte šití bez nožního spouštěče, můžete také díky elektronické regulaci otáček šít bez nožního ovládání.

Kombinovat, uložit, šít a opět editovat

Písmena a jednobodové vzory mohou být kombinovány a po té je můžete vyšít a uložit do paměti stroje pro pozdější použití. Můžete uložit až celkem 70 vzorů, které mohou být uloženy do jedné paměti. Vaše oblíbené vzory, můžete snadno vyvolat opět na displej stroje a upravit nebo šít!

Blokový podavač JUKI

Šicí stroj HZL-G120 JUKI je navíc vybaven speciálním blokovým podavačem JUKI. Tato technologie podávání látky je převzata z průmyslových strojů JUKI. Pro dosažení pěkných švů a vynikajícího výkonu zavedla firma JUKI blokový systém podávání. Tradiční podavač vykonává eliptický pohyb. Blokový podavač s jedinečným tvarováním podávacích ploch (zoubky) oproti tomu pohybuje zoubky po dráze obdélníku. Jelikož jsou zoubky podavače v kontaktu s látkou déle, stroj vede látku lépe a přesněji. Tím se eliminuje shrnování a klouzání látky a je dosaženo nejvyšší kvality stehu při šití na všech tkaninách.

Podávací zoubky ze speciální oceli a se sedmi hroty

Podávací zoubky jsou vyrobeny ze speciální oceli a mají 7 podávacích ploch. Díky tomuto speciálnímu podavači se sedmi podávajícími částmi s jistotou vedete látku pod šicí patkou a to od tenkých látek až po džínovinu. Z toho dva samostatné podavače jsou umístěny před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.

Jeans šev od JUKI

Šicí stroj JUKI HZL-G110 díky blokovému systému podávání JUKI, speciálně tvarovanému 7 bodovému podavači, který je vyroben ze speciální oceli a vylepšené šicí patce, nabízí velmi silný podávací systém. Již nebudete mít problém s těžkými látkami, jako jsou např. džíny, které můžete nyní tak snadno šít! Z toho dva samostatné podavače jsou umístěny před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.

Knoflíkové dírky

Knoflíkové dírky v té nejlepší kvalitě. To může nabídnout šicí stroj HZL-G120. 8 různých typů knoflíkové je Vám k dispozici.

Automatický navlékač jehly

Stačí stáhnout páčku dolů a automatický navlékač otočit dozadu a dopředu. Tento jednoduchý postup Vám usnadní navlékání nitě do jehly a navleče niť do očka jehly za Vás. Šetří čas i úsilí.

Jednoduché šití silných látek nebo přes švy

Stiskněte tlačítko na přítlačné patce a uveďte patku vodorovně se stehovou deskou. To umožňuje snadné šití s více vrstvami látky nebo překrývajících se materiálů a těžkých tkanin.

Velká šicí plocha

Je čas, abyste šili o něco větší šicí projekt? To není žádný problém se šicím strojem JUKI HZL-G120 s velkou šicí plochou. Od středu jehly doprava můžete využít až 203 mm a do výšky 112 mm, tak velký prostor je pro Vás k dispozici. Navíc kryty jsou zaobleny tak, aby Vám poskytovaly ještě větší prostor pro manipulaci s látkou při šití.

Automatické navíjení spodní nitě

Díky samostatné motoru u navíjení můžete šít a zároveň navíjet niť na spodní cívku. Je to velmi snadné, jednoduché a efektivní. Vložíte cívku na navíječ, připravíte niť k navíjení a můžete šít a zároveň navíjet. To je prostě perfektní a šetříte čas!

Manuální nastavení horního napětí

Se šicí strojem JUKI HZL-G120 se nikdy nebudete muset bát o nastavení napětí horní nitě. Můžete si přizpůsobit napětí pro potřebu šití podle Vašeho projektu a to z cela individuálně. Stačí změnit napětí nitě na číselníku horního napětí, kde je vždy zvýrazněna výchozí hodnota nastavení napětí nitě. Jděte na to a budete mít na každém ze svých šicích projektů dokonalý steh!

Manuální nastavení spodního napětí

Se šicí strojem JUKI HZL-G120 se nikdy nebudete muset bát o nastavení napětí spodní nitě. Můžete si přizpůsobit napětí pro potřebu šití podle Vašeho projektu a to z cela individuálně.

Zapuštění podavače pro volný/ free quilt, látání a vyšívání

Jednoduchým zatažením podavače pod stehovou desku, si uvolníte pro Vaše šití volným/ free quiltem, vyšívání volným pohybem nebo zalátání nechtěné dírky. Velmi jednoduše opět vrátíte podavač do pracovní pozice a zoubky Vám budou opět přesně a spolehlivě podávat. Je to tak snadné.

LED osvětlení

LED osvětlení zajišťuje dobře osvětlenou šicí plochu a tím optimální viditelnost při šití! LED světlo není horké ani po dlouhém používání a zaručuje nízkou spotřebu a dlouhou životnost.

Schránka na příslušenství

Ve schránce máte přehledně uloženo základní příslušenství. Zde je vše na svém místě. Najít v praktické a uspořádané schránce příslušenství je velmi rychlé, přehledné a jednoduché.

Přídavný pracovní stolek rozšiřující pracovní plochu

Šicí stroji JUKI HZL-G120 můžete doplnit o přídavný pracovní stolek, který Vám rozšíří šicí pracovní plochu pro vaše velké šicí projekty a je jedno jestli to bude šicí projekt nebo budete proquiltovávat volným quiltem deku.

Pevný ochranný kryt/kufr Vašeho stroje

Tento robustní ochranný kryt chrání před nečistotami, prachem a zbytečném poškozením. Pokud nešijete, uschovejte Váš stroj do tohoto ochranného kufru! Tento kryt je nejen pevný, ale také poskytuje spoustu prostoru pro příslušenství k Vašemu šicímu stroji Juki HZL-G120.
Tento ochranný kufr je součástí základní výbavy HZL-G120.

JUKI ECO PRODUCTS

Šicí stroj řady HZL-K je ekologický výrobek splňující směrnici JUKI ECO PRODUCTS.
Šicí stroj splňuje směrnici JUKI ECO PRODUCTS společnosti JUKI Group o používání nebezpečných látek. Tato směrnice je přísnější než Směrnice RoHS.

19.990,- Kč
Technické parametry
Počet vzorů
180
Délka stehu
max. 5 mm
Šířka stehu
max. 7 mm
Zdvih patky
dvě pozice max. 12 mm
Jehly
systém 130/705H
Vnější rozměr
(š x v x h) 445 x 292 x 223 mm
Vnitřní rozměr
(š x v x h) 203 x 112 x 223 mm
Hmotnost samotného stroje
9,0kg